Przewodniczący Rady Gminy

Stanisław Antoniewicz

 

tel. (81) 883 40 27
tel. (81) 883 40 45
fax. (81) 883 40 41

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Jarosław Michna
Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-26 20:08:21
Opublikował: Jarosław Michna
Data publikacji: 2010-12-23 09:07:30
Odsłon: 7292
Dziennik zmian

Rady Gminy - VIII kadencja (2018-2023)

  1. Antoniewicz Stanisław - Dębczyna - Przewodniczący Rady
  2. Goluch Marianna - Baranów - Z-ca przewodniczącego
  3. Ciota Małgorzata - Baranów
  4. Czerska Krystyna - Łukawka
  5. Grudka Wojciech - Baranów
  6. Grzechnik Michał - Wola Czołnowska
  7. Ircha Halina - Niwa
  8. Maruszak Roman - Baranów
  9. Mazurek Stanisław - Czołna
  10. Niedbalski Tomasz - Baranów
  11. Ogórek Anna - Baranów
  12. Pszczoła Małgorzata - Śniadówka
  13. Wiak Andrzej - Motoga
  14. Wiraszka Tomasz - Kozioł
  15. Żurek Krzysztof - Łukawka
Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Jarosław Michna
Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-26 20:19:05
Opublikował: Jarosław Michna
Data publikacji: 2003-06-09 14:36:11
Odsłon: 9120
Dziennik zmian

Komisje Rady Gminy - VIII kadencja (2018 - 2023)

Komisja Rewizyjna

  1. Grudka Wojciech - Przewodniczący
  2. Ciota Małgorzata - Członek
  3. Niedbalski Tomasz - Członek
  4. Wiraszka Tomasz - Członek

 

Komisja Organizacyjno-Budżetowa, Mienia Komunalnego
i Rozwoju Gospodarczego

  1. Maruszak Roman - Przewodniczący
  2. Ogórek Anna - Członek
  3. Ircha Halina - Członek
  4. Grzechnik Michał - Członek

 

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

  1. Czerska Krystyna - Przewodniczący
  2. Ciota Małgorzata - Członek
  3. Pszczoła Małgorzata - Członek

 

Komisja Oświaty, Spraw Społecznych, Ładu
i Porządku Publicznego

  1. Pszczoła Małgorzata - Przewodniczący
  2. Grzechnik Michał - Członek
  3. Maruszak Roman - Członek

 

Komisja Inwentaryzacji

  1. Niedbalski Tomasz - Przewodniczący
  2. Ciota Małgorzata - Członek
  3. Ogórek Anna - Członek

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Pszczoła Małgorzata - Przewodniczący
  2. Ogórek Anna - Członek
  3. Czerska Krystyna - Członek
  4. Mazurek Stanisław - Członek
Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Jarosław Michna
Data ostatniej modyfikacji: 2018-11-30 13:46:38
Opublikował: Jarosław Michna
Data publikacji: 2010-02-12 08:59:59
Odsłon: 6901
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.